Grafik / Digital designer, Vývojáři softwaru. Středočeský kraj

Búsqueda de Desarrolladores de software en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.
Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Vývojáři softwaru.

Descripción de la oferta de trabajo:

O čem to bude? - digitální návrhy webových a mobilních aplikací - návrh a grafické zdroje pro infotainment systémy vozů různých značek příprava (dle technického zadání) - grafické specifikace pro HMI Infotainment system pro vozy budoucích generací - spolupráce s vývojovým týmem, projektových vedoucí a testerů - tvorba interní firemní grafiky, tiskovin, propagačních materiálů, grafiky pro sociální sítě a pod.

Jak by měl náš kolega vypadat? - ovládá digitální design - SŠ/VŠ v oboru vývoje aplikací a systémů nebo umění a tvůrčí práce - zná Photoshop, Illustrator - má smysl pro detail a perfekcionismus - dovede pracovat v týmu - je komunikativní - má chuť učit se a posouvat v oboru - má cit pro detail při návrhu designu Neztratí se ani tyto dovednosti - aktivní užívání Sketch, InVision - After Effects, Experience Design, Sketchup, Principle Nezalekni se našich požadavků! Pokud splňuješ jen některé požadavky, zkus se přihlásit! Za zkoušku přece nic nedáš a pro šikovné lidi se u nás práce vždycky najde.

Rádi se s tebou setkáme a případně Ti nabídneme i jiné pozice, které odpovídají Tvému profilu a tomu, co Tě baví, lépe!, Dovolená navíc - 5 týdnů, sick day, volno na péči o dítě, Jiné výhody - stravenky, dárkové poukazy, jazykové kurzy, příspěvek na ŽP/PP

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 359 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (elemental) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 40000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Hana Kořínková

Empresa: Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o..

Contacto: Hana Kořínková

Email: korinkova.hanaReemplazar por una arrobahud.cz

Teléfono: +420 739 392 710.

Ver las 617 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.