Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Ingenieros civiles > Gradbeni Inšpektor (dm 214) - M/ž

Ofertas de empleo de Ingenieros civiles en Eslovenia

Gradbeni Inšpektor (dm 214) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke gradbeništva

Descripción de la oferta de trabajo:

GRADBENI INŠPEKTOR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VSI POGOJI ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA IN NAČIN PRIJAVE SO OBJAVLJENI NA SPLETNI STRANI PORTALA GOV.SI (PROSTA DELOVNA MESTA V DRŽAVNI UPRAVI): HTTPS://WWW.GOV.SI/ZBIRKE/DELOVNA-MESTA/.

PRIJAVA SE OBVEZNO ODDA NA OBJAVLJENEM OBRAZCU.

VELJAJO PODATKI IZ JAVNEGA NATEČAJA, KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI PORTALA GOV.SI., Smer izobrazbe po Klasius-P-16: gradbeništvo (0732) ali arhitektura (0731).

Najmanj 4 leta delovnih izkušenj s področja graditve objektov.

Strokovni izpit za inšpektorja (opraviti v 6 mesecih).

PRIJAVA SE OBVEZNO ODDA NA OBRAZCU, KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI PORTALA GOV.SI.

Zaželjeno: strokovni izpit iz upravnega postopka, osnovno znanje z delom na računalniku, B izpit in da kandidat vlogi priloži kopijo diplome, Europass CV in potrdila o opravljenih strok. izpitih.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OKOLJE IN PROSTOR, INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OKOLJE IN PROSTOR, Dunajska cesta 58 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SIMONIŠEK LAURA
Contact Phone: 01 777 00 81
Contact Email: kadrovska.irsopgov.si

Identificador de la vacante:OA13775.

Ver las 453 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.