GRADBENI DELAVEC S POTRDILOM O USPOSOBLJENOSTI ZA DELO TESARJA - M/Ž

Vacantes en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de Peones de la construcción de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta rudarska in gradbeniška dela : Delavci/delavke za preprosta dela pri visokih gradnjah.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA PREPROSTA DELA PRI VISOKIH GRADNJAH, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZDELOVANJE, SPREMINJANJE IN POPRAVLJANJE KONSTRUKCIJSKIH IN DRUGIH LESENIH DELOV V DELAVNICI ALI NA GRADBIŠČU, GRADNJO, POSTAVLJANJE IN MONTAŽO TEŽKIH LESENIH KONSTRUKCIJ NA GRADBIŠČU, MONTAŽO, SESTAVLJANJE IN SPREMINJANJE NOTRANJE IN ZUNANJE OPREME ZGRADB, KOT NA PRIMER STEN, VRAT, VRATNIH IN OKENSKIH PODBOJEV, PROČELIJ IN OPAŽA, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, OBVEZNO POTRDILO O USPOSOBLJENOSTI ZA DELO TESARJA, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: TTN NERO, transport in trgovina, d.o.o..

Dirección: Kočevarjeva ulica 2 , 8000 NOVO MESTO.

Contacto: PIRC KLAVDIJA

Email: klavdija.pircReemplazar por una arrobavizija-racunovodstvo.si

Ver las 606 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.