Búsqueda en Zasavska (Eslovenia) de Peones de obras públicas y mantenimiento

Gradbeni Delavec I - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de obras públicas y mantenimiento.
Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta rudarska in gradbeniška dela : Delavci/delavke za preprosta gradbena dela.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVCI ZA PREPROSTA DELA PRI NIZKIH GRADNJAH, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, VZDRŽEVANJE IN PRENOVA STANOVANJSKIH HIŠ, SANACIJSKA DELA STANOVANJ IN DRUGA GRADBENA DELA, KOT SO RUŠITVENA, ZIDARSKA, TESARSKA,VODOINŠTALATERSKA,UPRAVLJANJE Z LAŽJO GRADBENO MEHANIZACIJO,OPRAVLJANJE PREVOZOV TOVOROV IN LJUDI S SLUŽBENIH VOZILOM NA PODLAGI POTNEGA NALOGA,VZDRŽEVANJE SLUŽBENIH VOZIL IN OPOZARJANJE NA MOŽNOSTI VEČJIH OKVAR, ORGANIZACIJA IN NADZOR IZVAJANJA DEL, SKRB ZA RACIONALNO DELO IN UPORABO MATERIALOV,STROJEV IN NAPRAV,SKRBNO RAVNANJE Z GRADBENIMI IN OSTALIMI ODPADKI,IZVAJANJE NAVODIL ZA VARNO IZVAJANJE DEL IN NALOG,UPORABA ZAŠČITNIH SREDSTEV,OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Zasavska.

Ver 53 ofertas de trabajo en "Zasavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 05/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: R - RSD, gradbeni inženiring, d.o.o. Trbovlje.

Dirección: Trg revolucije 25 C, 1420 TRBOVLJE.

Ver las 298 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de obras públicas y mantenimiento ofertadas.