Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Građevinski Poslovođa/građevinska Poslovotkinja

Trabajar de Técnicos en ingeniería civil en Croacia

Građevinski Poslovođa/građevinska Poslovotkinja

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.

Technicians and associate professionals : Science and engineering associate professionals : Physical and engineering science technicians : Civil engineering technicians

Descripción de la oferta de trabajo:

Građevinski poslovođa

Spol: Ž ili M

Broj kandidata: 2

OBAVEZNI UVJETI NATJEČAJA:

  • punoljetna osoba

  • izričito SSS, smjer građevinski tehničar

  • osoba sa i bez radnog iskustva

  • B kategorija, hrvatska vozačka dozvola

Dodatne napomene:

- rad na projektu IZGRADNJA I REKONSTRUKCIJA SUSTAVA ODVODNJE za projekt sufinanciran od EU "RUGVICA-DUGO SELO – SUSTAV ODVODNJE I PROČIŠĆAVANJA OTPADNIH VODA"

- rad na području Dugo Selo i Rugvica - izgradnja kanalizacije 86 km

- tražimo osobu koja ima prebivalište ili boraviše u Zagrebu tj. u krugu 30 km oko Dugog Sela.

- vođenje jedne ili više grupa radnika

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno, probni rok 3 mjeseca
  • bruto 1 plaće od 7.000 do 11.000 kn ovisno o iskustvu, znanju i vještinama
  • terenski dodatak 170,00 kn za rad izvan 30 km od prebivališta
  • dodatno plaćena 2 topla obroka
  • za rad na terenu smještaj u hotelu ili motelu u dvokrevetnim čistim sobama
  • osiguran transport do gradilišta i nazad do mjesta stanovanja ili plaćene putne troškove
  • minuli rad - uvećanje bruto plaće za 0,5% za svaku godinu provedenu kod poslodavca
  • plaćene sve prekovremene sate
  • mjesečna stimulacija 400,00 kn neto tj. ukupno 4.800,00 kn neto u 12 mjeseci.
  • jednokratni godišnji dodatak 1.800,00 kn (tj. 900,00 kn uskrsnica, 900,00 kn božićnica)
  • kompletna radna i zaština oprema je trošak poslodavca
  • razne stimulacije za vrhunski odrađen posao ili različite uštede

Potrebno je poslati životopis i zamolbu na karijereeurco.hr

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: EURCO d.d..

OsobniDolazak: Strojarska cesta 3, Sesvetski Kraljevec Email: eurco.hr" rel="nofollow">karijereeurco.hr

Ver las 300 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.