Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Grāmatvedis (trešā Līmeņa Kvalifikācija)

GRĀMATVEDIS (TREŠĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA). Letonia

Empleos de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Letonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Kalpotāji : Uzskaites un materiālo vērtību reģistrēšanas darbinieki : Uzskaites darbinieki : Uzskaites un grāmatvedības darbinieki

Descripción de la oferta de trabajo:

VSAC “Zemgale” izsludina konkursu uz vakanto grāmatveža amata vietu uz nenoteiktu laiku (1 slodze).

Prasības pretendentam:

  • Profesionālā vidējā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs (trešā līmeņa kvalifikācija);
  • darba pieredze grāmatvedības specialitātē;
  • pieredze darbā ar datorprogrammām (MS Office, resursu vadības sistēmu,  budžeta elektronisko norēķinu sistēmu “eKase”, u.c.);
  • valsts pārvaldes, budžeta grāmatvedības principu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana, prasme darbā izmantot normatīvos aktus;
  •  augsta atbildības sajūta un precizitāte, analītiskā domāšana;
  •  prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos.

Galvenie pienākumi:

  • debitoru uzskaite, rēķinu grāmatošana, savstarpējo norēķinu salīdzināšana ar debitoriem, savstarpējo norēķinu salīdzināšanas aktu sagatavošana normatīvajos aktos noteiktajos termiņos, uzkrājumu aprēķināšana atbilsto

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 835 mínimo y 1110 máximo (EUR).

Empleador: VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE".

Forma de contacto:

  • Dirección: Smiltaiņi, Iecava, Iecavas nov.
  • Teléfono: +371 63960212
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: zemgalevsaczemgale.gov.lv

Identificador de la vacante:200612-185.

Ver las 382 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.