Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Gerontodomaćin/ica U Sklopu Projekta Pomoć Na Dlanu

GERONTODOMAĆIN/ICA U SKLOPU PROJEKTA POMOĆ NA DLANU

Trabajos en Croacia de Limpiadores y asistentes domésticos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes domésticos.

Elementary occupations : Cleaners and helpers : Domestic, hotel and office cleaners and helpers : Domestic cleaners and helpers

Descripción de la oferta de trabajo:

Javni poziv za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na projekt „Pomoć na dlanu“, UP.02.1.1.13.0111 – u sklopu programa zapošljavanja žena „Zaželi“ – faza II UP.02.1.1.13

Projekt: Pomoć na dlanu, UP.02.1.1.13.0111

Naziv i sjedište poslodavca: Udruga Zamisli, Avenija M. Držića 71A

Naziv radnog mjesta: Gerontodomaćica u sklopu projekta „Pomoć na dlanu“

Broj traženih radnica: 10

Razina obrazovanja: Osnovna škola niži razredi; Završena osnovna škola; Srednja škola 3 godine; Srednja škola 4 godine;

Vrsta zaposlenja: određeno (12 mjeseci)

Uvjeti radnog mjesta: terenski rad

Vozački ispit: poželjno B kategorija

Radno vrijeme: puno radno vrijeme (subota, nedjelja i državni praznici/blagdani su neradni)

Mjesto rada:Grad Zagreb i Zagrebačka Županija

Rezultati natječaja: oglasna ploča u uredu Udruge Zamisli

Ukoliko bude potrebno uži izbor kandidata proći će razgovor s poslodavcem.

Napomena: Natječaj je otvoren od 30.07.2020. do 03.09.2020 godine.

Napomene vezane za predavanje zamolbe:

Zamolbu sa dokumentacijom poslati isključivo redovnom poštom na adresu: Udruga Zamisli, Avenija M. Držića 71A 10 000 Zagreb.

Molbe zaprimljene izvan roka natječaja neće se uzimati u obzir, kao i molbe s nepotpunom dokumentacijom.

Zamolba treba sadržavati:

• životopis

• uvjerenje o završenom obrazovanju

• uvjerenje o nekažnjavanju

• potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (datum izdavanja nakon objave javnog poziva) da se osoba vodi u evidenciji nezaposlenih

• Potvrda od stažu s mirovinskog osiguranja (e – radna knjižica)

• preslika osobne iskaznice,

• potvrda o pripadnosti posebnoj skupini

Posebni uvjeti definirani pozivom UP.02.1.1.13: Kandidati moraju ispunjavati uvjete za prijam u radni odnos, a to su: punoljetnost, hrvatsko državljanstvo, najviše završena srednja škola, nezaposleni su minimalno 1 dan, s posebnim naglaskom na: starije od 50 godina, žene s invaliditetom, žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilantice, mlade žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i sl., liječene ovisnice o drogama, povratnice s odsluženja zatvorske kazne unazad 6 mjeseci, pripadnice romske nacionalne manjine; beskućnice; samohrane majke; osobe koje imaju iskustva na obavljanju sličnih poslova. Podnositeljice su dužne u prijavi naznačiti kojoj skupini pripadaju, te priložiti odgovarajuću potvrdu npr. žene s invaliditetom: Rješenje o invaliditetu.

Napomena: U sklopu projekta sve zaposlene žene obvezne su pohađati tečaj za gerontodomaćicu o trošku poslodavca.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: UDRUGA ZA PROMICANJE KVALITETNOG OBRAZOVANJA MLADIH S INVALIDITETOM 'ZAMISLI'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Avenija Marina Držića 71 a, ZAGREB

Ver las 322 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.