Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Generalni Sekretar V Ministrstvu Za Pravosodje - M/ž

GENERALNI SEKRETAR V MINISTRSTVU ZA PRAVOSODJE - M/Ž

Contratación en Eslovenia de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, VODENJE SEKRETARIATA,

VODENJE PROJEKTNIH SKUPIN ZA NAJZAHTEVNEJŠE IN KLJUČNE PROJEKTE,

SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE KLJUČNIH SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

ZAGOTAVLJANJE OZIROMA NEPOSREDNA POMOČ PRI ZAGOTAVLJANJU RAZVOJA ORGANIZACIJE,

OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG., Pisno prijavo z izjavami je potrebno poslati v zaprti ovojnici z označbo: "za posebni javni natečaj za položaj generalnega sekretarja v Ministrstvu za pravosodje" na naslov: Uradniški svet, Tržaška 21, Ljubljana, ali po elektronski pošti na elektronski naslov: gp.mjugov.si. Vsi pogoji in dodatne informacije posebnega javnega natečaja so objavljeni na osrednjem spletnem mestu državne uprave GOV.SI: https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 7 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE, Župančičeva ulica 3 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PEČAVER RENATA
Contact Phone: 01 478 16 71
Contact Email: gp.mjugov.si

Identificador de la vacante:NV87546.

Ver las 354 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.