Główny księgowy. Mazowieckie. Polonia

Ofertas de trabajo de Directores financieros en Polonia (Mazowieckie)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros.
Kierownicy : Kierownicy do spraw zarządzania i handlu : Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania : Kierownicy do spraw finansowych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1.prowadzenie obsługi finansowo-księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami, 2.wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunku instytucji kultury, 3.prowadzenie całości spraw związanych ze zobowiązaniami podatkowymi, ubezpieczeniami i płacami; 4.nadzorowanie i realizowanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz prowadzenie ich obsługi księgowej, 5.prowadzenie ewidencji księgowej wyposażenia , sprzętu oraz innych wartości rzeczowych , środków trwałych ich umarzania zgodnie z obowiązującymi przepisami, 6.opracowanie dokumentów regulujących organizację i funkcjonowanie gospodarki finansowej instytucji, 7.sporządzanie bilansu, rachunku zysku i strat, prowadzenie sprawozdawczości instytucji kultury, 8.obsługa programów przeznaczonych do sporządzania, rozliczania i przesyłania drogą elektroniczną dokumentacji do ZUS i Urzędu Skarbowego, Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - konieczne - umiejętności: obsługa komputera - konieczne - pozostałe: Spełnienie wymagań określonych w art.

54 ust.

2 ustawy o finansach publicznych (t.j.

Dz.

U.

2017 poz.

2077), znajomość gospodarki finansowej instytucji kultury, ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy o organizowaniu i prowadzneiu działalności kuluralnej, ustawy o bibliotekach, ustawy o zamówieniach publicznych, kodeksu pracy, kodeksu postępowania administracyjnego oraz innych przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania samorządowej instytucji kultury, biegła znajomość obsługi komputera w tym programów księgowo-płacowych (U.I.

Info System).

Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków, umiejętności planistyczne i analityczne.

Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie Gen.Władysława Sikorskiego 11 Legionowo 05119 - wymagane dokumenty: telefonicznie - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 587 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 12/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2100.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Karolina Golan, tel.: 227640331, email: kgolanReemplazar por una arrobapuplegionowo.pl

Ver las 228 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros ofertadas.