Trabajos en Kozep-Dunantul (Hungría) de Herramentistas

Gépszerelő és -karbantartó Lakatos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) UNI-PP Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Gépszerelő és -karbantartó lakatos munkatársat keres táti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2534 Tát, Törökvész utca 31, kozpontReemplazar por una arrobaunippkft.hu e-mail címen vagy a 30/901-3268-as telefonszámon 8-14 óráig.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Géplakatos, ;Speciális követelmények:angol vagy német nyelv alapfokú ismerete, műszaki ismeretek, gépkarbantartásban jártasság

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 665 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: UNI-PP Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2534 Tát, Törökvész utca 31.

Contacto: Putz Anikó

Teléfono: (30) 901-32 68.

Ver las 518 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.