Trabajos en Hungría (Del-Alfold) de Herramentistas

Géplakatos (tmk Géplakatos, Gépész)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) RAMPF Formen Kft Géplakatos munkatársat keres szeged (kiskundorozsma)i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni személyesen vagy e-mailben. , Jelentkezni szakmai önéletrajzzal kizárólag írásos formában a 6791 Szeged, Széksósi út 58-60. szám alatt (a borítékra kérik ráírni: "TMK géplakatos") vagy a kertesz.monikaReemplazar por una arrobarampf.hu e-mail címen. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Géplakatos;Gépésztechnikus, ;Juttatások:Utazási költségtérítés, étkezési jegy., Speciális követelmények:Fémmegmunkáló gépek javításában való tapasztalat,2-5 év mechanikus gépkarbantartásban szerzett gyakorlat. Gépész, géplakatos szakirányú középfokú végzettség és érettségi bizonyítvány. , További információ:Amit kínálnak: Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes jövedelem, szakmai fejlődési lehetőség. Elvárás: kreatív, jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés. Főbb feladatok: Az üzemben működő forgácsológépek, és egyéb berendezések szakszerű karbantartása, javítása. A termelés folyamatosságának biztosítása. Az üzemvitellel kapcsolatos egyéb szakmai feladatok elvégzése. Elektro-pneumatikus és hidraulikus gépek karbantartása. Üzemzavarok elhárítása, meghibásodott gyártóberendezések javítása. Megelőző karbantartások elvégzése.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1189 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: RAMPF Formen Kft.

Dirección: 6791 Szeged (Kiskundorozsma), Széksósi út 58-60.

Contacto: Terhes Zoltánné

Teléfono: (.) ..

Ver las 554 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.