Gépkezelő, pörkölő (operátor). Kozep-Dunantul

Empleo de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Élelmiszert és hasonló terméket gyártó gépek kezelői : Élelmiszert és hasonló terméket gyártó gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SEWS Autókábel Magyarország Gyártó és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Gépkezelő, pörkölő munkatársat keres kisbéri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, megszakítás nélküli munkarendben, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2870 Kisbér, Batthyány-puszta ipartelep 4, Önéletrajzzal a hirdetesReemplazar por una arrobasews-awh.com e-aml címen, vagy a SEWS Autokábel Mo. Kft. 2870 Kisbér Pf. 82. címen . Citromail címről nem tudnak jelentkezést fogadni. Érd. a 34/ 552-206-os telefonszámon. Juttatások:céges busz Kisbér, Hánta, Ászár, Súr, Bakonyszombathely, Bársonyos, Kerékteleki, saját autóval bejárás tér. 45 Ft./ km, Egészségmerőrző program cafeteria belépés első napjától, júliusi és decemberi bónusz, próbaidő után akár bruttó 1210 Ft/óra, Speciális követelmények:pontos munkavégzés, közepes fizikai munkára való képesség, megszakítás nélküli munkarend vállalása, szakmunkás végzettség, fémmegmunkáló előny, Targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány előny, További információ:Önéletrajzzal a hirdetesReemplazar por una arrobasews-awh.com e-aml címen, vagy a SEWS Autokábel Mo. Kft. 2870 Kisbér Pf. 82. címen . Citromail címről nem tudnak jelentkezést fogadni. Érd. a 34/ 552-206-os telefonszámon

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 598 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SEWS Autókábel Magyarország Gyártó és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2870 Kisbér, Batthyány-puszta ipartelep 4.

Contacto: Szedlmajer Mária

Email: hirdetesReemplazar por una arrobasews-awh.com

Teléfono: (34) 552-206.

Ver las 216 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.