Gépjármű- és motorkarbantartó, -javító (lehet autóvillamosságis is, karosszérialakatos is)

Oferta en Hungría (Del-Alfold) de Mecánicos y reparadores de vehículos de motor

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Gépszerelők és karbantartók : Gépjárműszerelők és -karbantartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BABSCH Autóbontó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Gépjármű- és motorkarbantartó, -javító munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.30 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon időpont egyeztetés: Babsch Ákos 30/9532102, személyesen -Hmvhely, Kalmár Zsigmond utca 6 (Makói úti ipari parkban található). Speciális követelmények:megfelel az is, ha nincs végzettsége a jelentkezőnek, de ismerete gyakorlata van

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1101 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 29/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BABSCH Autóbontó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6800 Hódmezővásárhely, Makói úti ipartelep Kalmár Zsigmond utca 6.

Contacto: Babsch Ákos

Teléfono: (30) 9532102.

Ver las 1,030 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor ofertadas.