Oferta de empleo de Técnicos en ingeniería mecánica en Hungría (Del-Dunantul)

Gépésztechnikus (technológus)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Gépésztechnikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Fastron Hungária Elektronikai és Finommechanikai Kft. Gépésztechnikus munkatársat keres tolnai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.08 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7130 Tolna, Gém utca 1, Személyesen a munkáltatónál, vagy telefonon a 74/540-313-as telefonszámon.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gépésztechnikus, ;Juttatások:Cafeteria, Speciális követelmények:Elvárás: minimum gépésztechnikus végzettség.2-3 éves gyártó-vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat. Solid Edge, Pro Engineer program ismerete, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás. Angol vagy német nyelvtudás., További információ:Tolnai munkáltató keres egy fő technológust, gépésztechnikust 8 órás, egy műszakos munkarendbe. Elvárások: minimum gépésztechnikus végzettség, angol vagy német nyelvtudás. 2-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat, Solid Edge, Pro Engineer programismeret. A munkakör betöltéséhez problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás szükséges. Bérezés megegyezés szerint, a munkakörhöz kapcsolódó juttatás: Cafeteria. Az állással kapcsolatban érdeklődhetnek személyesen a munkáltatónál: 7130 Tolna, Gém u.1., vagy telefonon a 74/540-313-as telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 365 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Fastron Hungária Elektronikai és Finommechanikai Kft..

Dirección: 7130 Tolna, Gém utca 1.

Contacto: Virányi Zsófia

Email: karrierReemplazar por una arrobafastron.co.hu

Teléfono: (74) 540-313.

Ver las 591 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.