Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Desarrolladores web y multimedios > Front-end Spetni Razvijalec - M/ž

FRONT-END SPETNI RAZVIJALEC - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia de Desarrolladores web y multimedios

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores web y multimedios.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije : Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij : Razvijalci/razvijalke spletnih in multimedijskih vsebin

Descripción de la oferta de trabajo:

RAZVIJALCI SPLETNIH IN MULTIMEDIJSKIH REŠITEV, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZKUŠNJE Z RAZVOJEM PROGRAMSKE OPREME (HTML, CSS, JAVASCRIPT), IZKUŠNJE S FRONT-END OGRODJI, NPR. VUEJS, ANGULAR, BOOTSTRAP, REACTJS …, POZNAVANJE ORODJA ZA VERZIONIRANJE KODE GIT, POZNAVANJE NAJBOLJŠIH PRAKS ZA OPTIMIZIRANJE VSEBIN ZA ISKALNIKE - SEO, KOMUNIKATIVNOST IN SPOSOBNOST TIMSKEGA DELA,  AKTIVNO OBVLADANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA, V AGENCIJI NOVELUS IŠČEMO OSEBO, KI BO PROAKTIVNO PRISPEVALA K EKIPNEMU USPEHU IN ZADOVOLJSTVU NAROČNIKOV. OD FRONT-END SPLETNEGA RAZVIJALCA PRIČAKUJEMO VISOKO STOPNJO ODGOVORNOSTI, ORGANIZACIJSKE IN KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, NATANČNOST IN DOSLEDNOST. ŽELIMO SI ENERGIČNO IN POZITIVNO NARAVNANO OSEBO, KI JE PREDANA NAROČNIKOM IN USMERJENA V ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNIH STORITEV. RAZVIJALEC OZ RAZVIJALKA, KI BI PRIMARNO SODELOVALA PRI IZGRADNJI IN NADGRADNJI NAPREDNIH DIGITALNIH PROJEKTOV. GRE ZA DELO, KJER JE POMEMBNO TAKO ZNANJE FRONT-END TEHNOLOGIJ KOT TUDI OBČUTEK ZA UPORABNIŠKO IZKUŠNJO. GLEDE NA ZNANJE IN IZKUŠNJE PA BO IMELA TA OSEBA TUDI MOŽNOST PRI RAZVOJU OSTALIH SISTEMOV., delo za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev, prijetno, sproščeno in dinamično okolje, sodelovanje pri uvajanju odmevnih mednarodnih marketinških in pr kampanij, soustvarjanje novih oglaševalskih akcij z ekipo vrhunskih marketinških strokovnjakov, dostop do edinstvenega znanja, do številnih mednarodnih virov in dobrih praks s področja komunikacije, oglaševanja in trženja, stimulativno plačilo, delovno mesto je odprto s polnim delovnim časom in poteka na sedežu podjetja v Mariboru ter po dogovoru od doma.  Prijava in življenjepis na jobsnovelus.si pripis: frontend21

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o., Ulica heroja Nandeta 37 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GRABROVEC MATEJ
Contact Phone: 041 970 175
Contact Email: jobsnovelus.si

Identificador de la vacante:NZ20552.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores web y multimedios ofertadas.