Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Desarrolladores web y multimedios > Front-end Developer / Vývojář Webu A Multimédií, Vývojáři Webu A Multimédií

Front-end developer / Vývojář webu a multimédií, Vývojáři webu a multimédií

Oferta de Desarrolladores web y multimedios en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores web y multimedios.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Vývojáři webu a multimédií

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP Vítězné náměstí č.p. 577/2, 160 00  Praha 6

kontakt:  Komarová Zuzana, tel.: 222959009, e-mail: infodatamole.cz

V Datamole pomáháme podnikům inovovat pomocí technik umělé inteligence; zkoumáme nové cesty, zefektivňujeme ty stávající, pomáháme tvořit lepší produkty. Vyvíjíme chytrá řešení, která našim klientům pomáhají excelovat v jejich oboru, protože jejich úspěch je naším úspěchem. Zpracováváme, analyzujeme, dolujeme, ukládáme a vizualizujeme data. Učíme stroje myslet a věříme v evoluční algoritmy.

Hledáme do týmu front-end developera s nadšením v oblasti data analýzy a vizualizace dat.

Náplň práce:

- Implementace uživatelských rozhraní webových a mobilních aplikací dle dodaných grafických návrhů, s pomocí knihoven třetích stran nebo na základě vlastních prototypů

- Tvorba prototypů uživatelských rozhraní

Požadavky

- Prokazatelné pracovní zkušenosti s SQL

- Základní znalost programovacích jazyků HTML, CSS a JavaScript

- Ambice vizualizovat data nejefektivnějším způsobem

Co nabízíme:

- Přátelské prostředí malé firmy.

- Práci na inovativních projektech s vysokou přidanou hodnotou.

- Mladý a agilní team technologických nadšenců.

- Flexibilní pracovní dobu.

- Odpovídající platové ohodnocení.

- Kanceláře na Vítězném náměstí, 1 minutu od tramvaje a 2 minuty od metra Dejvická

Región: Hlavní město Praha.

Ver 658 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 60000 mínimo y 70000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Datamole, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zuzana Komarová. Tel.: +420 222 959 009. E-mail: datamole.cz" rel="nofollow">infodatamole.cz. Adresa: Banskobystrická 2080/11, Dejvice, 160 00  Praha 6.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 160 00; Dirección: Banskobystrická 2080/11, Dejvice, 160 00 Praha 6
  • Teléfono: +420 +420 222 959 009
  • Correo electrónico: infodatamole.cz

Identificador de la vacante:17315240790.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores web y multimedios ofertadas.