Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Dentistas auxiliares y ayudantes de odontología > Fogászati Asszisztens

Fogászati asszisztens. Del-Dunantul. Hungría

Demanda de Dentistas auxiliares y ayudantes de odontología en Hungría (Del-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Dentistas auxiliares y ayudantes de odontología.

Technikusok és hasonló foglalkozások : Egészségügyi foglalkozások : Egyéb egészségügyi foglalkozások : Fogászati asszisztensek és terapeuták

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Dr.

Alkonyi Fogászati Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Fogászati asszisztens munkatársat keres pécsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezés szakmai önéletrajzzal az infodralkonyi.com e-mail címen.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Fogászati asszisztens, ;Speciális követelmények:számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten, előny: angol alapfokú nyelvismeret

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 157 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 180500.0 HUF mínimo y 220000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Dr. Alkonyi Fogászati Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7632 Pécs, Rózsa utca 6.

Contacto: dr. Alkonyi Péter István

Email: infodralkonyi.com

Ver las 92 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Dentistas auxiliares y ayudantes de odontología ofertadas.