Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > analista financiero/analista financiera > Finančnik Vii/2-ii V Službi Za Finance V Uradu Za Izvajanje Kohezijske Politike (14099) - M/ž

FINANČNIK VII/2-II V SLUŽBI ZA FINANCE V URADU ZA IZVAJANJE KOHEZIJSKE POLITIKE (14099) - M/Ž

Oferta de trabajo de analista financiero/analista financiera en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros › analista financiero/analista financiera.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Finančni analitiki/finančne analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:

FINANČNI ANALITIK, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE S SEKTORJI IN SLUŽBAMI PRI PRIPRAVI PREDLOGA PRORAČUNA S PODROČJA EVROPSKIH SKLADOV TER PRIPRAVLJANJE PISNIH POJASNIL POVEZANIH Z DELOVANJEM PRORAČUNSKEGA UPORABNIKA UPOŠTEVAJOČ VSE USTREZNE PREDPISE, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI GRADIV S PODROČJA EVROPSKIH SKLADOV IN EVIDENTIRANJE POGODB, IZDELOVANJE VSEH LIKVIDNOSTNIH NAČRTOV IN SPREMLJANJE REALIZACIJE/ODSTOPANJ REALIZIRANEGA OD NAČRTOVANEGA IN ANALIZ TER PREDLOGOV, KADAR SO LE TI POTREBNI TER PRIPRAVA VSEH GRADIV, POJASNIL IN UTEMELJITEV ZA POTREBE RAČUNSKEGA SODIŠČA IN NOTRANJE REVIZIJE, PRIPRAVLJANJE PREDLOGOV POTREBNIH PRERAZPOREDITEV MED PRORAČUNSKIMI POSTAVKAMI IN ZNOTRAJ NJIH TER PISNO UTEMELJEVANJE, OBRAVNAVA ZAHTEVKOV ZA IZPLAČILA IN ZAHTEVKOV ZA POVRAČILA, EVIDENTIRANJE UPRAVIČENOSTI IZPLAČIL IN PRIPRAVA PODLAG ZA IZPLAČILA IZ PRORAČUNA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI., Prijava mora vsebovati: izjavo kandidata o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna raven in smer izobrazbe ter datum (dan, mesec, leto) zaključka izobraževanja, pridobljen strokovni naziv in izobraževalna ustanova, pri kateri je bila izobrazba pridobljena; opis delovnih izkušenj, iz katerega je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj: kandidat navede vse dosedanje delovne izkušnje, datum sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja oziroma dela pri posameznemu delodajalcu, ter kratko opiše delo, ki ga je opravljal pri tem delodajalcu ter navede raven zahtevnosti dela (raven zahtevane izobrazbe za opravljanje dela), izjavo kandidata glede znanja uradnega jezika, izjavo kandidata, da za namen tega postopka dovoljuje organu, ki objavlja prosto delovno mesto, pridobitev podatkov iz uradnih evidenc.

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki, na naslov MDDSZ, Štukljeva cesta 44, 1000 Ljubljana, ali v elektronski obliki, na elektronski naslov: gp.mddszgov.si , z označbo: »Finančnik VII/2-II v Službi za finance v Uradu za izvajanje kohezijske politike (14099)«.Ostale info in pogoji ter obrazec za prijavo so objavljeni na spletni strani https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1219 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: REPUBLIKA SLOVENIJA, MINISTRSTVO ZA DELO, DRUŽINO, SOCIALNE ZADEVE IN ENAKE MOŽNOSTI, Štukljeva cesta 44 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . MDDSZ
Contact Phone: 01 369 77 24
Contact Email: gp.mddszgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF51513.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros › analista financiero/analista financiera ofertadas.