Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Tenedores de libros > Financial Controller - Finanční Kontrolor, Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti účetnictví A Ekonomiky

Trabajo en Středočeský kraj (República Checa) de Tenedores de libros

Financial Controller - Finanční Kontrolor, Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti účetnictví A Ekonomiky

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Descripción de la oferta de trabajo:

Jazyky

- plynulá znalost angličtiny a španělštiny umožňující komunikaci s investory

Znalosti

- Odborná znalost cost accounting (účetní evidence) pro průmyslový provoz

- Vysokoškolské vzdělání v oboru obchodní administrativa.

Zkušenosti

- Předchozí zkušenosti s reorganizacemi společností

- Předchozí zkušenosti v oblasti mezinárodních financí

- Předchozí zkušenosti s vytvářením a prováděním rozpočtů a souvisejících kontrolních    systémů

- 15 -20 let zkušeností na pozici vedoucího pracovníka.

Osobní předpoklady:

- ekonomické myšlení

- schopnost jednat s investory v anglickém a španělském jazyce

- komunikační dovednosti

- samostatné rozhodování

- organizační schopnosti

- systematičnost

- časová flexibilita

- příjemné a korektní vystupování.

Región: Středočeský kraj.

Ver 314 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 42000 mínimo y 60000 máximo (CZK mensual).

Empleador: QUICKSTEP ANTICORRO s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ilona Zýková. E-mail: anticorro.cz" rel="nofollow">zykovaanticorro.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: zykovaanticorro.cz

Identificador de la vacante:13191660792.

Ver las 943 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.