Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Analistas de gestión y organización > Lučki/a Redar/ica

LUČKI/A REDAR/ICA. Croacia

Ofertas de empleo de Analistas de gestión y organización en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización.

Traducción de la profesión: Professionals › Business and administration professionals › Administration professionals › Management and organisation analysts.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: privez/odvez brodova, naplata vezova, održavanje lučkog područja.

Uvjeti:

- srednja stručna sprema tehničkog ili društvenog usmjerenja;

- poznavanje najmanje jednog stranog jezika (u pravilu engleski);

- razvijene komunikacijske vještine;

- poznavanje rada na osobnim računalima i uredskim alatima;

- dozvola za voditelja brodice „B“ kategorije.

Uz prijavu na natječaj priložiti:

- zamolbu

- životopis

- preslika svjedodžbe

- preslika osobne iskaznice

- preslika vozačke dozvole

- preslika o položenom ispitu za voditelja brodice

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja/ice prijave ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci)

Preslike nije potrebno ovjeriti kod javnog bilježnika.

Ukoliko kandidat/kinja posjeduje dodatna uvjerenja ili certifikate koji su poželjni vezano na obavljanje poslova radnog mjesta za koje se primaju priložiti preslik istih uz prijavu.

Ako kandidat / kandidatkinja ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan / dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, u kojem slučaju imaju prednost u odnosu na ostale kandidate / kandidatkinje samo pod jednakim uvjetima.

Svi kandidati / kandidatkinje podnošenjem prijave daju svoju izričitu suglasnost Lučkoj upravi Rovinj  da u njoj navedene osobne podatke obrađuje i pohranjuje u svrhu provedbe natječaja/poziva – zasnivanje radnog odnosa, te da ih može koristiti u svrhu sklapanja ugovora, kontaktiranja i objave na internetskim stranicama i oglasnoj ploči, kao i da vrši prijenos osobnih podataka trećim pravnim osobama u skladu s pozitivnim zakonskim propisima, ostalim aktima i odlukama Poslodavca.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: LUČKA UPRAVA ROVINJ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Obala/Riva Pino Budicin 1, 52210 Rovinj

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479323.

Ver las 81 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización ofertadas.