Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Analistas financieros > Finanční Analytici, Finanční Analytici

Finanční analytici, Finanční analytici. Hlavní město Praha

Ofertas de trabajo en República Checa (Hlavní město Praha) de Analistas financieros

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Analistas financieros.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Finanční analytici

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Karolinská č.p. 654/2, Karlín, 186 00  Praha 86

PRVNÍ KONTAKT : e-mailem na adrese.  miriam.orsagovacz.ey.com ; Kontaktní ososba : Orságová Miriam

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici v některé z členských firem celosvětové organizace British American Tobacco, požadujeme plynou znalost anglického jazyka, znalost dalších cizích jazyků výhodou, požadujeme výbornou znalost MS Office a systému SAP, vynikající komunikační a analytické schopnosti.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 401 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 50000 (CZK mensual).

Empleador: British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Miriam Orságová. E-mail: cz.ey.com" rel="nofollow">miriam.orsagovacz.ey.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: miriam.orsagovacz.ey.com

Identificador de la vacante:17424040743.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Analistas financieros ofertadas.