Finanční ředitel, Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Vacante en República Checa (Kraj Vysočina) de Directores financieros

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře : Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti financí.

Descripción de la oferta de trabajo:
Společnost Stabil energy s.r.o. je dodavatel elektřiny a plynu s celorepublikovou působností. Hledáme dynamickou osobu s všeobecným rozhledem a přirozenou inteligencí, která má chuť pracovat a umí si vše spočítat. Můžete zde uplatnit své zkušenosti z ekonomie, řízení projektů či účetnictví. Co bude Vašim úkolem? Ekonomický chod společnosti, styk s dodavateli, odpovědnost za optimalizaci nákladů, výnosů a evidenci zakázek. Budete se podílet na ekonomických plánech investičních projektů. Pravá ruka ředitele společnosti. Dále: práce v účetním SW POHODA spolupráce s účtárnou a daňovým poradcem příprava ekonomických rozvah, sledování procesů příprava ročních a měsíčních plánů a dohled nad jejich plněním měsíční reporting řediteli, prezentace návrhů odpovědnost za efektivní ekonomický chod zadávání plateb do IB sledování vývoje cen na burzách, příprava návrhů obchodů správa datové schránky Co od Vás očekáváme? Hledáme komunikativního člověka s organizačním talentem, který umí pracovat v týmu a vede kolegy ke spolupráci. Samostatnost a zodpovědnost je samozřejmostí. Znalosti anglického jazyka vítána VŠ vzdělání ekonomického oboru řp sk.B s aktivní praxí řidiče výborná znalost práce na PC, zejména Excel Kontakt: Stabil Energy s.r.o. Gabriela Bendová Email: bendovaReemplazar por una arrobastabilenergy.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 126 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Gabriela Bendová

Empresa: STABIL ENERGY s.r.o..

Contacto: Gabriela Bendová

Email: bendovaReemplazar por una arrobastabilenergy.cz

Ver las 136 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros ofertadas.