Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Finanční účetní A Pokladní, účetní Finanční A Investiční

Búsqueda de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en República Checa (Jihočeský kraj)

Finanční účetní A Pokladní, účetní Finanční A Investiční

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADUJEME: min. SŠ v ekonomickém oboru;  praxe v účetnictví, základní znalost zákona o účetnictví, zákona o DPH a souvisejících předpisů;

základní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook); komunikační schopnosti a dovednosti, samostatnost, rozhodnost, schopnost pracovat v týmu

NÁPLŇ PRÁCE: vedení pokladny společnosti, účtování pokladních dokladů, účtování bankovních výpisů a provádění příkazů k úhradě; kontrola vystavených faktur; drobná fakturace

NABÍZÍME: zázemí nadnárodní společnosti; stabilní zaměstnání v nově vybudovaném kancelářském komplexu s moderním designem; zaškolení, práce v příjemném kolektivu;

příspěvek na stravování, příspěvek za docházku bez absence, příspěvek za odpracované roky a jiné benefity,

pružná pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou, možnost zkráceného úvazku, pozice vhodná i pro absolventy

Mzda od 21.000,- Kč dle zkušeností a praxe

Nástup možný ihned.

Životopis zasílejte na e-mail: personalnibbhcz.com

Región: Jihočeský kraj.

Ver 250 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 21000 (CZK mensual).

Empleador: BBH Tsuchiya s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Personální odd.. E-mail: bbhcz.com" rel="nofollow">personalnibbhcz.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalnibbhcz.com

Identificador de la vacante:16275060708.

Ver las 474 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.