Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Suboficiales de las fuerzas armadas > Fegyveres Szervek Középfokú Képesítést Igénylő Foglalkozásai (szerződéses Katona)

Empleo en Eszak-Alfold (Hungría) de Suboficiales de las fuerzas armadas

Fegyveres Szervek Középfokú Képesítést Igénylő Foglalkozásai (szerződéses Katona)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones militares : Suboficiales de las fuerzas armadas : Suboficiales de las fuerzas armadas : Suboficiales de las fuerzas armadas.

Fegyveres erők : Fegyveres erők tiszthelyettesei : Fegyveres erők tiszthelyettesei : Fegyveres erők tiszthelyettesei

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) MH Hadkieg. és Központi Nyilvántartó Par.

1.

Toborzó És Érdekvédelmi Központ - Szolnok Fegyveres szervek középfokú képesítést igénylő foglalkozásai munkatársat keres szolnok (szandaszőlős)i munkavégzésre fegyveres és rendvédelmi szervek (hivatásos és szerződéses állományú tagjának) szolgálati jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 5000 Szolnok, Táncsics út 5-7., személyesen.

Juttatások:különböző béren kívüli juttatások, Speciális követelmények:fizikai, pszichológiai, egészségügyi alkalmasság, További információ:Jelentkezés személyesen a Szolnok, Táncsics Mihály u.

5-7. sz. alatti toborzó irodában.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 193 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 8.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 255676.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MH Hadkieg. és Központi Nyilvántartó Par. 1. Toborzó És Érdekvédelmi Központ - Szolnok.

Dirección: 5000 Szolnok, Táncsics út 5-7..

Contacto: Tureczki András

Email: tureczki.andrasmil.hu

Teléfono: ().