Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas > Fassaaditööline

Empleos en Estonia de Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas

Fassaaditööline

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas.

Oskus- ja käsitöölised : Ehitustöölised, v.a elektrikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Fassaadipaneelide paigaldamine; soojustusmaterjalide kinnitamine; armeerimine; pahteldamine ja krohvimine; hüdroisolatsiooni paigaldamine.

Omalt poolt pakume: Töötasu vastavalt oskustele.

Muud nõuded: Vajalik jooniste lugemisoskus.

Tuleb tunda: hüdroisolatsiooni tüüpe; soojustusmaterjalide paigaldamise ja kinnitamise viise; kantavate pahteldamissegude viise ja liike; kruntimise ja värvimiseks ettevalmistamise viise.

Soovitavalt kõrgustes töötamise ohutusalase väljaõppe läbimine

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Osaühing Baltisigma (http://baltisigma.ee/).

Instrucciones para solicitar:

CV palume saata e-posti aadressile: baltisigmamail.ru

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: baltisigmamail.ru

Identificador de la vacante:1430505.

Ver las 249 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas ofertadas.