Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos y asistentes farmacéuticos > Farmaceutický/á Asistent/ka, Farmaceutičtí Asistenti

FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA, Farmaceutičtí asistenti

Ofertas de trabajo de Técnicos y asistentes farmacéuticos en República Checa

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos y asistentes farmacéuticos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Zdravotničtí technici a farmaceutičtí asistenti : Farmaceutičtí asistenti

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

- odpovídající vzdělání v oboru, příjemné vystupování, profesionalita a loajalita.

Náplň práce: prodej volněprodejných přípravků, příprava dle receptů, příjem zboží a práce se zákazníky.

Pracovní doba: jedna směna - pohyblivá v rozmezí otevírací doby lékarny.

Otevírací doba: po - pá 7:30 - 17:00 hod, so 7:30 - 11:30 hod.

Nabízíme: roční odměna až do výše měsíční mzdy, měsíční odměna až 13 000,-Kč, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na životní a penzijní pojištění, motivační složka mzdy (měsíční a roční odměny).

První kontakt: Pharm.Dr. Lenka Třeštíková, email: trestikovalekarenskyholding.cz a domluvit schůzku.

Número de puestos: 1.

Empleador: Aspasia s.r.o..

Instrucciones para solicitar:

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: trestikovalekarenskyholding.cz; lekarnaaspasialekarenskyholding.cz

Identificador de la vacante:17943140705.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos y asistentes farmacéuticos ofertadas.