Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Fakturant/ka, Administrativní Pracovník/ce, Fakturanti

Empleo de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Jihočeský kraj (República Checa)

Fakturant/ka, Administrativní Pracovník/ce, Fakturanti

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: příjem a zpracování objednávek, vystavování faktur (není potřeba znalost účetnictví), související administrativa

Požadavky:

-samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost

-organizační a komunikační schopnosti

-znalost nástrojů MS Office (Word, Excel)

-životopis

Nabídka:

-dvousměnný provoz PO až PÁ 6:00-14:30,13:30-22:00 hod

-příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci

-zázemí české rodinné společnosti

-nástup možný ihned

První kontakt: p. Polanský Roman, 736 521 151, polanskypolanskych.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVIT SCHŮZKU.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 166 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19000 (CZK mensual).

Empleador: POLANSKÝCH, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Roman Polanský, jednatel. Tel.: +420 382 251 019. E-mail: polanskych.cz" rel="nofollow">roman.polanskypolanskych.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 382 251 019
  • Correo electrónico: roman.polanskypolanskych.cz

Identificador de la vacante:17176000782.

Ver las 487 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.