Fafeldolgozó gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó

Demanda en Del-Alfold (Hungría) de Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Fafeldolgozó és papírgyártó berendezések kezelői : Fafeldolgozó berendezések kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) FAKTUM BÚTOR KFT Fafeldolgozó gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó munkatársat keres újszentiváni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: 6754 Újszentiván, Szigeti u. 15.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:NC, CNC gépkezelő (a technológia feltüntetésével), ;További információ:A jelentkezés feltétele önéletrajz küldése a faktumReemplazar por una arrobafaktumbutor.hu e-mail címre, vagy leadható személyesen a cég telephelyén (6754 Újszentiván, Szigeti u. 15).

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1094 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: FAKTUM BÚTOR KFT.

Dirección: 6754 Újszentiván, SZIGETI út 15..

Contacto: Ördög Tímea

Ver las 81 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera ofertadas.