Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Operadores de máquinas de preparación de fibras, hilado y devanado > Fűzőnő (fűzőnő)

Trabajos de Operadores de máquinas de preparación de fibras, hilado y devanado en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Fűzőnő (fűzőnő)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de preparación de fibras, hilado y devanado.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Textil-, szőrme- és bőrterméket gyártó gépek kezelői : Fonalelőkészítő, -fonó és -sodró gépek kezelői

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) MITI TEX Kft.

Fűzőnő munkatársat keres szentgotthárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9970 Szentgotthárd, Hunyadi utca 33, telefonon: 94/801-070.

Juttatások:lásd megjegyzés rovat, Speciális munkakörülmények:jó látás, kézügyesség, Speciális követelmények:3 műszak H - P, További információ:Várható havi kereset nettó 145.000-150.000 Ft + különféle juttatások: TÉRÍTÉSMENTES MUNKÁS- SZÁLLÓ, munkába járás (bérlet) 100% megtérítése, hétvégi, hétköznapi túlórák 100 %-os bérpótlékkal fizetve, karácsonyi jutalom, termelési prémium.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 460 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MITI TEX Kft..

Dirección: 9970 Szentgotthárd, Hunyadi utca 33.

Contacto: Kristóf Konstantina

Teléfono: (94) 801-070.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de preparación de fibras, hilado y devanado ofertadas.