Oferta en Hungría (Eszak-Magyarorszag) de Operadores de máquinas de movimiento de tierras

Földmunkagép és Hasonló Könnyű- és Nehézgép Kezelője

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Mobilgépkezelők : Földmozgató és hasonló gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) AGYAG-ÁSVÁNY KFT Földmunkagép és hasonló könnyű- és nehézgép kezelője munkatársat keres felsőpetényi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2611 Felsőpetény, Bánya telep 1, Telefonon (30/820-4824) vagy e-mailben (irodaReemplazar por una arrobaagyag-asvany.hu). A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nehézgépkezelő, ;Speciális követelmények:TARGONCAVEZETŐI ENGEDÉLY ELŐNY

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 417 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: AGYAG-ÁSVÁNY KFT.

Dirección: 2611 Felsőpetény, Bánya telep 1.

Contacto: Pásztorné Bulejka Ildikó

Email: irodaReemplazar por una arrobaagyag-asvany.hu

Teléfono: (30) 820-4824.

Ver las 282 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines ofertadas.