Fém- és egyéb tartószerkezet-szerelő. Del-Alfold

Contratación de Aparejadores y empalmadores de cables en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Aparejadores y empalmadores de cables.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Fémlemez- és fémszerkezet-készítők, fémöntők, hegesztők, és hasonló foglalkozások : Állványozók, rakományrögzítők és tartószerkezetek szerelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SZALKAI LÉGTECHNIKA Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Fém- és egyéb tartószerkezet-szerelő munkatársat keres csongrádi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6640 Csongrád, Csáki György utca 16/A., Telefonon: 70/4433241. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Géplakatos;Fémforgácsoló, ;Speciális munkakörülmények:Állandó vidéki munkavégzés, Speciális követelmények:Fémiparban szerzett gyakorlat

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1198 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 127500.0 HUF mínimo y 161000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SZALKAI LÉGTECHNIKA Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6640 Csongrád, Csáki György utca 16/A..

Contacto: Szalkai Krisztián

Teléfono: (70) 4433241.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Aparejadores y empalmadores de cables ofertadas.