Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Directores de ventas y comercialización > Exportní Manažer - Ka, Ostatní řídící Pracovníci V Oblastech Příbuzných Obchodu A Marketingu

Exportní manažer - ka, Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

Oferta en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Directores de ventas y comercialización

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce : Krnov

POŽADUJEME

o      SŠ/VŠ vzdělání

o      Velmi dobrou znalost AJ na úrovni minimálně B2, další jazyk výhodou

o      Znalost práce na PC - uživatelsky

o      Řidičský průkaz skupiny B

o      Komunikativnost, samostatnost, časová flexibilita

o      Praxi na pozici sales, key account nebo export

o      Organizační schopnosti, schopnost samostatné práce

o      Ochota cestovat v rozsahu cca 40-50 dní/rok

o      Oslovení nových zahraničních zákazníků

o      Zodpovědnost za prodejní výsledky svěřených oblastí

"         Vedení obchodních jednáních se zákazníky

o      Rozvoj obchodních vztahů a péče o zákazníky

o      Tvorba strategie a podpory prodeje

o      Pravidelný reporting

o      Vystavovatelská účast na světových potravinářských veletrzích

NABÍZÍME:

o      Dynamickou práci v rychle se rozvíjející společnosti

o      Práci na HPP

Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

o      Firemní benefity (5× týden dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na školení, telefon a počítač i pro soukromé účely) + další podle domluvy

o      Mladý a progresivní tým spolupracovníků

o      Nástup možný ihned

o      Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažených výsledků 30.000 - 50. 000

Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám prosím profesní životopis včetně motivačního dopisu na e-mail exportdmhermes.cz

Z : 10.10.2018

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 357 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: DMHERMES TRADE s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kateřina Pavlíková. E-mail: dmhermes.cz" rel="nofollow">dmhermesdmhermes.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: dmhermesdmhermes.cz

Identificador de la vacante:15180500777.

Ver las 588 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.