Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) > Export Sales And Account Manager/obchodník Pro Export A Péče O Klientelu, Specialisté V Oblasti Prodeje A Nákupu Produktů A Služeb (kromě Informačních A Komunikačních Technologií)

Export Sales and Account Manager/Obchodník pro export a péče o klientelu, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Empleo en Olomoucký kraj (República Checa) de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc. Prac. doba: 8:00 - 16:30 hod.

První kontakt je možný POUZE emailem.

Hledáme kvalifikovaného Sales Account Managera, který by se připojil k našemu týmu. Budete zodpovědní za rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky, aktivní akvizice nových zákazníků a za dohled nad prodejem.

Jako Sales Account Manager byste se měli snažit uspokojit potřeby a požadavky zákazníků, včas reagovat na jejich dotazy a usilovat o to, abyste jim přinesli pozitivní zážitek ze spolupráce. Měli byste mít vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti a být orientovaní na služby zákazníkům a aktivní prodej.

Nakonec byste měli být schopni rozvíjet portfolio zákazníků budováním úspěšných dlouhodobých vztahů s novými klienty.

Odpovědnosti:

- Udržování a rozvíjení spolupráce se stávajícími partnery a zákazníky k dosažení dlouhodobého úspěchu

- Rozvíjení pozitivních vztahů s klienty

- Působit jako kontaktní místo a řešit individuální potřeby zákazníků

- Vytváření nových prodejních příležitostí pomocí stávajících zákaznických databází, a aktivní akvizice nových zákazníků

- Zajištění včasných řešení problémů zákazníků

- Stanovujete a sledujete cíle zákazníků v souladu s cíli společnosti

- Sledujete metriky prodeje (např. čtvrtletní výsledky prodeje a roční prognózy)

- Navrhujete kroky ke zlepšení výkonu prodeje a identifikaci příležitostí pro růst

- Aktivně pracovat na získávání nových klientů a zakázek

- Vedení obchodních procesů a naplňování marketingových a obchodních strategií

- Podílet se na mezinárodních projektech

- Jezdit na služební cesty ke klientům

Požadavky:

- Angličtina a němčina - aktivní psaná i mluvená (min. úroveň C), zkušenost ze zahraničí a ostatní jazyky velkou výhodou

- Pracovní zkušenosti na pozici Sales Account Manager nebo Sales Manager

- Praktické zkušenosti s prodejem a schopnost poskytovat vynikající zákaznické služby

- Výborná znalost MS Office (zejména MS Excel)

- Pochopení metrik výkonu prodeje

- Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti

- Schopnost řešit nastalé problémy aktivně a v daném termínu

- Obchodní prozíravost s přístupem k řešení problémů

- Zájem a orientace v segmentu výhodou (kosmetika, zdravý životní styl, farmacie)

- Přehled v problematice marketingu vítán

Nabízíme:

- Nadstandardní bonusy a firemní odměny

- Možnost pracovního růstu

- Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, příležitost k seberealizaci, rozvoji a růstu

- Vysoce konkurenční produkt

Zaměstnanecké výhody: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky, firemní akce.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 144 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Annabis, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Daniela Máronová. E-mail: annabis.cz" rel="nofollow">maronovaannabis.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: maronovaannabis.cz

Identificador de la vacante:16889170715.

Ver las 1,055 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.