Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Expedient/ka, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

expedient/ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Empleo en Zlínský kraj (República Checa) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

- Náplň práce a požadavky: vychystávání zboží dle objednávek odběratelů, práce na PC, vychystávání zboží na palety

- Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce

- pracovní doba je pružná (Ne - Čt odpolední směny - nástup ve 12 h - konec dle objemu objednávek, 40h/ týdně), doba určitá 1 rok s možností prodloužení

- Benefity: příspěvek 40 Kč na stravování, životní pojištění, na dojíždění nad 20 km,

zvýhodněné telefonní tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1200 Kč za vitalitu, 500 Kč za

HV, benefity v hodnotě 4 000 Kč libovolně kombinovatelné (masáže, kreditní karty do prodejny, pobyt v hotelu, kredit na oběd, mobil, úhrada lékařské a zdravotní péče), svačiny zdarma

- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradovakmotr.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá

Región: Zlínský kraj.

Ver 77 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 21500 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: KMOTR - Masna Kroměříž a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Danuše Bradová, personální a účetní specialista. Tel.: +420 573 500 618,604 220 856. E-mail: kmotr.cz" rel="nofollow">bradovakmotr.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 573 500 618,604 220 856
  • Correo electrónico: bradovakmotr.cz

Identificador de la vacante:19113320769.

Ver las 296 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.