Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Biólogos, botánicos, zoólogos > Etolog / Etoložka, Zoologové

Vacante de Biólogos, botánicos, zoólogos en Olomoucký kraj (República Checa)

Etolog / Etoložka, Zoologové

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté v biologických a příbuzných oborech : Biologové, botanici, zoologové a specialisté v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadované vzdělání:VŠ vzdělání přírodovědného či zemědělského směru

Požadované praxe: výhodou

Náplň práce:

- etologická sledování skotu a ovcí v terénu

- etologická sledování a výzkum temperamentu ve stájích

- zvyšování úrovně welfare a ochrany zvířat

- zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni

- řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv

- aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání pro řešení mezinárodních projektů

- publikace odborných a vědeckých článků

Další požadavky:

- základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat

- analytické myšlení

- pečlivost a samostatnost

- komunikativnost

Nabízíme:

- práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/)

- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce

- pevná pracovní doba od 8:00 - 14:00 se zbylou pružnou pracovní dobu

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: dohodou

Región: Olomoucký kraj.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: Agrovýzkum Rapotín s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petra Jungová, personální. Tel.: +420 603 895 714;583 392 111. E-mail: vuchs.cz" rel="nofollow">petra.jungovavuchs.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 895 714;583 392 111
  • Correo electrónico: petra.jungovavuchs.cz

Identificador de la vacante:16863780771.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.