esitlustehnika müügiesindaja. Pohja-Eesti. Estonia

Trabajo en Estonia (Pohja-Eesti) de Técnicos y profesionales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
- täpsust ja analüüsivõimet; - head suhtlemis- ja väljendusoskust; - väga hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui ka kirjas; - kasuks tuleb inglise, läti või leedu keele oskus; - exceli kasutamise oskus tuleb kasuks; - kasuks tuleb arve- või laoprogrammide kasutamise oskus (muul juhul õpetame)Meie klientideks on arhitektid, õppeasutused (lasteaiad, koolid, ülikoolid jne.) Tööülesanded: - innovatiivsete toodete müük; - kliendisuhete loomine ja hoidmine; - aktiivne müügitöö; - tulemustele orienteeritus ja vastutusvõime; - püstitatud eesmärkide saavutamine; - klientide nõustamine ja külastamine; - messidel osalemine; - hangetel osalemine- head tulemuspalka vastavalt töö resultaadile; - toredat meeskonda; - häid töötingimusi; - vaheldusrikast ja huvitavat tööd; - arenemisvõimalusi; - iseseisvust; - uusi väljakutseid; - rohkesti tööd; - tasuta tööalast väljaõpet; - ärilõunad firma kulul; - korporatiivsed tööriided; - võimalus osta innovatiivsed tooted omahinnagaSinu eesmärgid: - suurendada kasumit: - suurendada käivet.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1207 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) ,ruso: (notable) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Ilja Ivanov, cvReemplazar por una arrobasmartwalls.eu

Empresa: Smart Walls OÜ.

Dirección: Punane tn 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Ilja Ivanov

Email: cvReemplazar por una arrobasmartwalls.eu

Ver las 411 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.