Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Técnicos y asistentes fisioterapeutas > Ergoterapeut/ergoterapeutka, Ostatní Odborní Pracovníci V Oblasti Rehabilitace

ergoterapeut/ergoterapeutka, Ostatní odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

Vacante de Técnicos y asistentes fisioterapeutas en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos y asistentes fisioterapeutas.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

-    odbornou způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb.

-    Vyšší odborné vzdělání nebo VŠ bakalářské vzdělání v oboru ergoterapie

-    registraci pro práci bez dohledu - výhodou, ne podmínkou -

-    morální a občanskou bezúhonnost (výpis z Rejstříku trestů)

Popis práce:

-    přímá práce s pacienty v terapeutických dílnách, cílená činnost na oddělení

-    provádí ergoterapeutické vyšetření, hodnocení a nácvik běžných denních činností

-    pomáhá v zapojení do volnočasových aktivit

-    sestavuje krátkodobý a dlouhodobý plán ergoterapie

Nabízíme:

-    zázemí stabilní společnosti

-    možnost ubytování

-    hlavní pracovní poměr

-    zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech

                zaměstnanců ve veřejných službách a správě  (od 24.300,- -35.820,- + os. ohodnocení)

-    možnost dalšího vzdělávání

-    zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, volnočasové aktivity, příplatek na dětské tábory, masáže, vitamínové doplňky, koncerty, divadlo,6 týdnů dovolené)

Nástup možný ihned / případně dohodou. PP do 31.1.2021 (v případě spokojenosti na neurčito )

penzijní připojištění, masáže, vitamínové doplňky, kulturní akce, příplatek na dětské tábory

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: stella.hanikyrovapnhberkovice.cz

případně na telefonu: 416 808 211  Bc. Hanikýřová

Región: Ústecký kraj.

Ver 87 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24300 mínimo y 35820 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Comidas incluidas.

Empleador: Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice.

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Stella Hanikýřová, vedoucí personálního a mzdového odd.. Tel.: +420 416 808 211. E-mail: pnhberkovice.cz" rel="nofollow">stella.hanikyrovapnhberkovice.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 416 808 211
  • Correo electrónico: stella.hanikyrovapnhberkovice.cz

Identificador de la vacante:17584520744.

Ver las 126 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos y asistentes fisioterapeutas ofertadas.