Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Electrotécnicos > Energetik V Vzdrževanju (pomočnik) - M/ž

ENERGETIK V VZDRŽEVANJU (POMOČNIK) - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice za elektrotehniko ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIK ZA ELEKTROENERGETIKO, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, POMOČ TEHNOLOGU - ENERGETIKU V VZDRŽEVANJU: PRI OPRAVILIH POTREBNIH ZA PRAVILNO IN NEPREKINJENO DELOVANJE STROJEV IN NAPRAV V PROIZVODNEM PROCESU DRUŽBE, PRI VZDRŽEVANJU ELEKTRONAPRAV, AVTOMATIKE, REGULACIJE, MERITVAH TER ELEKTRIKARSKIH DELIH PO NAVODILIH NADREJENEGA, PREDLOŽENIH SKICAH IN NAČRTIH DRUGA DELA V OKVIRU DELOVNEGA MESTA OZIROMA V OKVIRU VRSTE DELA PO NAVODILIH DELODAJALCA ALI OD NJEGA POOBLAŠČENEGA NADREJENEGA DELAVCA., Pričakujemo: V.-VII. stopnjo elektro smeri ali druge ustrezne smeri, izkušnje na primerljivih delovnih mestih, osnovno znanje angleškega jezika, poznavanje dela z osebnim računalnikom, samoiniciativnost, odzivnost, doslednost, natančnost, komunikativnost, vozniški izpit B kategorije., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: FENOLIT D.D. SINTETIČNE SMOLE IN MASE, BREG PRI BOROVNICI 22 A, 1353 BOROVNICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 01 363 8145; 01 363 8150
Contact Email: kadrovskafenolit.si

Identificador de la vacante:NG64673 .

Ver las 350 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos ofertadas.