Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Mecánicos y ajustadores electricistas > Energetik V,(j015007) Tehnično Vzdrževalni Sektor, Služba Za Vzdrževanje Elektro Sistemov, Enota Elektroenergetskih Virov In Inštalacij Ukc Ljubljana - M/ž

ENERGETIK V,(J015007) TEHNIČNO VZDRŽEVALNI SEKTOR, SLUŽBA ZA VZDRŽEVANJE ELEKTRO SISTEMOV, ENOTA ELEKTROENERGETSKIH VIROV IN INŠTALACIJ UKC LJUBLJANA - M/Ž

Búsqueda de Mecánicos y ajustadores electricistas en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Poklici za neindustrijski način dela : Mehaniki/mehaničarke električnih in elektronskih naprav ipd : Mehaniki/mehaničarke, popravljavci/popravljavke električnih naprav : Elektromehaničarji/elektromehaničarke

Descripción de la oferta de trabajo:

ELEKTROVZDRŽEVALEC, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE NADZORA NAD DELOVANJEM NAPRAV IN SISTEMOV OSNOVNEGA ELEKTROENERGETSKEGA NAPAJANJA, VARNOSTNEGA NAPAJANJA (DEA) IN DODATNEGA VARNOSTNEGA NAPAJANJA (UPS), IZDELOVANJE PROGRAMA IN PLANA PREKLOPOV PORABNIKOV V TRANSFORMATORSKIH POSTAJAH TER IZVAJANJE STIKALNIH MANIPULACIJ, IZVEDBA PERIODIČNIH TESTOV NAPRAV IN SISTEMOV, VODENJE ZAHTEVANE DOKUMENTACIJE, IZVAJANJE DELOVNIH ZADOLŽITEV PO NAVODILIH VODJE V OKVIRU POKLICNIH KOMPETENC. , urejevalniki besedil - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, DELOVNE IZKUŠNJE NA PODROČJU ELEKTROENERGETIKE Izpit za stikalničarja v industriji, izpit za upravljalca motorjev z notranjim izgorevanjem.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 444 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA.

Dirección: Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 650 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.