Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Analistas financieros > Claims Specialist With Italian Language, Ostatní Specialisté V Peněžnictví A Pojišťovnictví

Claims Specialist with Italian language, Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Trabajo de Analistas financieros en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě › Specialisté v oblasti financí › Finanční analytici.

Descripción de la oferta de trabajo:

Fisherová Jitka, tel.: HR.Pragueeuro-center.com

Aktuálně hledáme jednotlivce mluvící anglicky a italsky pro posílení našeho pražského týmu.

Hlavním úkolem specialisty na pojistné události je pomáhat pojištěným během aktivního případu a koordinovat se zákazníky, spolupracujícími společnostmi, poskytovateli pro dosažení co nejlepšího výsledku pro pojistné podmínky člena, standardní operační postupy a pokyny manažerů.

Mezi hlavní povinnosti patří mimo jiné následující:

- Vyřizovat veškerou příchozí a odchozí komunikaci související s asistencí. Tato komunikace může probíhat s pojistníkem, poskytovateli zdravotních a technických služeb, zprostředkovateli, zákazníky a s asistenčními centry. Evidovat veškerou komunikaci a přijatá opatření v systémech poskytovaných společností (Globo, Outlook, telefonní systém a další).

- Evidovat a v případě potřeby upravovat rezervy na vyžádané služby až do výše schváleného finančního limitu.

- Odpovídajícím způsobem koordinovat veškerá logistická opatření na místní i mezinárodní úrovni.

- Koordinace s lékařským týmem podle eskalačního procesu Euro-Center.

- Mít dobré znalosti všech produktů, být schopen rychle a efektivně zkontrolovat pojistné podmínky požadované pro daný případ.

- Být schopen vybrat vhodné poskytovatele z různých zemí adekvátní pro probíhající případ.

- Být schopen identifikovat případy možných podvodů, případů s vysokými náklady a zapojení jiných pojišťoven a upozornit na ně vedoucího oddělení fakturace a sítě.

- Dodržování ochrany dat, bezpečnosti a firemních standardů.

- Vždy profesionálně plnit úkoly a požadavky této funkce.

- Neprodleně upozornit vedení na jakékoli porušení ochrany údajů, pokud k němu dojde nebo pokud je zjištěno.

- Umět zaevidovat fakturu poskytovatele a mít teoretické znalosti o platebním styku.

I.    PROFIL POZICE:

Vzdělání / znalosti a zkušenosti:

- Předchozí praxe v call/asistenčních centrech je žádoucí, minimálně však v oblasti telefonických služeb zákazníkům.

Jazykové znalosti:

- angličtina: rodilý mluvčí, dvojjazyčná nebo vysoce pokročilá angličtina

- italština: rodilý mluvčí, dvojjazyčný mluvčí nebo vysoce pokročilý mluvčí

Další dovednosti a vlastnosti požadované pro tuto pozici:

- Znalost práce s počítačem

- Dobré komunikační dovednosti se zaměřením na empatický přístup, schopnost naslouchat a pozornost k detailům.

- dobrý týmový hráč

- Dobrá práce pod tlakem.- Dodržování ochrany údajů, bezpečnostních a podnikových standardů.

Co nabízíme:

"    Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 11 pobočkami po celém světě

"    Nadnárodní prostředí a každodenní komunikaci v cizích jazycích

"    Velmi zajímavá a různorodá práce

"    Počáteční školení založené na mezinárodním odborném know-how

"    Motivující plat a benefity (např. příspěvek na stravování, čtvrtletní bonusy, Multisport karta, příspěvek na jazykové kurzy a mnoho dalších!)

"    Moderní kanceláře v Karlíně (jedna z nejživějších pražských čtvrtí)

"    Možnost Home Office

Chcete-li lépe porozumět naší společnosti a každodenním povinnostem, podívejte se prosím na naše PŘÍPADOVÉ STUDIE. (https://www.euro-center.com/#callUs).

Región: Hlavní město Praha.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Euro-Center Prague, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jitka Fisherová. Tel.: HR.Pragueeuro-center.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 HR.Pragueeuro-center.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28889960760.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros ofertadas.