Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektryk-elektromechanik

elektryk-elektromechanik. Polonia

Trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en Polonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Elektrycy i elektronicy : Elektromonterzy i elektromechanicy : Elektromechanicy i elektromonterzy

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Utrzymanie ruchu urządzeń elektrycznych i suwnic, czytanie schematów elektrycznych, konserwacja, naprawa i przeglądy urządzeń elektrycznych.

Godziny pracy: 06.00-14.00, 14.00-22.00.

Umowa o pracę lub umowa zlecenie - do uzgodnieniaWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne - konieczne- uprawnienia: kurs-uprawnienia SEP - konieczne- inne zawody: Elektromechanik*, staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: wykształcenie kierunkowe(najlepiej elektryczne lub elektromechaniczne), umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, chęć do pracy i zaangażowanie, uprawnienia SEP do 1 kV, doświadczenie na podobnym stanowisku Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: 2500 mínimo y 3500 máximo (PLN).

Empleador: METALKONS Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

tel.: 538 443 054

Identificador de la vacante:1598StPr/18/1600.

Ver las 639 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.