Elektrotechnik technolog, Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači

Trabajo en Kraj Vysočina (República Checa) de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici.

Descripción de la oferta de trabajo:
Technolog výroby klávesnic a dotykových panelů Pro zakázkovou výrobu fóliových a kapacitních klávesnic a touchscreenů hledáme technika Náplň práce: - navrhuje výrobní postupy výroby dílců a výrobků dle dodaných podkladů - ověřuje výrobní postupy - spolupracuje na výrobě vzorků a ověřovací série - provádí racionalizaci výroby z pohledu technologie dle metodiky LEAN - koordinuje zakázky s konstrukcí - je zodpovědný za předávání nových výrobků do výroby - navrhuje výrobkové a technologické inovace - stanovuje použití nástrojů, přípravků, nářadí a organizuje jejich zajištění - vyhotovuje a ověřuje normativy pro jednotlivé operace - stanovuje metody zkoušení a ověřování jakosti - spolupracuje při nákupu výrobního zařízení - kontroluje dodržování technologické kázně ve výrobním procesu a ukládá nápravná opatření Požadujeme: - technické vzdělání strojírenského nebo elektro zaměření - praxe v oblasti technologie ve strojírenské nebo elektro oblasti výhodou - zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou - samostatnost při řešení zadaných projektů - velmi dobré organizační schopnosti pro řízení nových projektů - spolehlivost - znalost německého nebo anglického jazyka výhodou, Dovolená navíc, Jiné výhody - zaměstnanecké výhody, Zvláštní prémie

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 149 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: alemán: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Petr Pohan

Empresa: AKI ELECTRONIC, spol. s r.o..

Contacto: Ing. Petr Pohan

Email: petr.pohanReemplazar por una arrobaaki-electronic.eu

Teléfono: +420 567 112 031.

Ver las 342 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos ofertadas.