Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Electrotécnicos > Elektrotechnik Přístrojů, Strojů A Zařízení, Elektrotechnici A Technici Energetici Přístrojů, Strojů A Zařízení

Contrato en República Checa (Jihomoravský kraj) de Electrotécnicos

Elektrotechnik Přístrojů, Strojů A Zařízení, Elektrotechnici A Technici Energetici Přístrojů, Strojů A Zařízení

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici

Descripción de la oferta de trabajo:

Zkušební technik, programátor PLC Náplň práce: • Technická podpora zákazníků, (servis, opravy …) • Zpracování technické dokumentace • Příprava SW programů pro PLC typů Siemens, ABB • Uvádění do provozu procesní instrumentace a řídících systémů pro technologické celky (turbíny, kotle) Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro – podmínkou • vyhláška 50/1978 Sb. - výhodou • znalost měření a regulace na energetických zařízeních výhodou • Základy programování PLC (Simatic S7, AC500 - výhodou) • ŘP sk.

B. - aktivní řidič • Ochota cestovat • Aktivní znalost AJ (denní použití) Nabízíme: • zázemí mezinárodní energetické společnosti, znamenající příležitosti k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti • práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím • pružná pracovní doba • 5 týdnů dovolené • příspěvek na penzijní a životní pojištění • příspěvek na stravování • jazykové kurzy, školení Nástup: dohodou Místo výkonu práce: Brno V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedlaekolbrno.cz.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 480 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 40000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Irena Nejedlá, DiS., HR Manager

Empresa: EKOL, spol. s r.o..

Contacto: Irena Nejedlá, DiS., HR Manager

Email: Nejedlaekolbrno.cz

Ver las 276 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Electrotécnicos ofertadas.