Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Electrotécnicos > Associate Project Manager, Ostatní Elektrotechnici A Technici Energetici

Empleo de Electrotécnicos en Jihomoravský kraj (República Checa)

Associate Project Manager, Ostatní Elektrotechnici A Technici Energetici

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky › Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech › Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici.

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem.

Do ABB v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Associate Project Manager.

Náplň práce:

- Řízení projektů s ohledem na profitabilitu, termínové dodání a technické řešení

- Technické vyjasňování podkladů se zákazníkem a podpora při návrhu řešení – komunikace převážně v AJ

- Reakce na změny ze strany zákazníka v průběhu projektu a uplatňování vícenákladů

- Sledování a vyhodnocování ekonomiky zakázek

- Komunikace se zákazníky v obchodní a technické oblasti

- Komunikace napříč projektovým týmem (konstrukce, projekce, výroba ad.)

Vítané zkušenosti:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- Znalost anglického jazyka (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)

- Znalost českého jazyka

- Dobré komunikační schopnosti

- Praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, jazykový kurz, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní pojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 87 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: ABB s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kristýna Podobová. E-mail: kristyna.podobovacz.abb.com .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: kristyna.podobovacz.abb.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28754480763.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.