Contrato de Mecánicos y ajustadores electricistas en Hungría (Del-Dunantul)

Elektronikai Műszerész

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Erősáramú berendezések szerelői : Elektroműszerészek és -szerelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TETTYE FORRÁSHÁZ Pécsi Városi Víziközmű Üzemeltetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság Elektronikai műszerész munkatársat keres pécsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.15 - , állásegyeztetés helye és módja: fényképes szakmai önéletrajzzal 2017. november 15. napjáig a humanReemplazar por una arrobatettyeforrashaz.hu e-mail címre . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Elektronikai műszerész, ;Speciális munkakörülmények:Jó helyzetfelismerő, kimagasló problémamegoldó képesség, csapatban történő munkavégzés. Számítógép felhasználó szintű ismerete, készenlétadás., Speciális követelmények:Szakmunkás végzettség (elektronikai műszerész). Előnyt jelent: PLC és erősáramú ismeretek, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat. "B" kat. jogosítvány.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 382 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TETTYE FORRÁSHÁZ Pécsi Városi Víziközmű Üzemeltetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 7634 Pécs, Nyugati Ipari út 8..

Contacto: .

Teléfono: (.) ..

Ver las 674 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.