Elektronikai fejlesztő mérnök (ELEKTRONIKAI TERVEZŐ)

Oferta de empleo en Hungría (Del-Alfold) de Ingenieros electrónicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Villamosmérnökök : Gyengeáramú villamosmérnökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TRANSCOMMERS KER.ÉS SZOLG.KFT Elektronikai fejlesztő mérnök munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezés fényképes önéletrajz küldésével az officeReemplazar por una arrobatranscommers.hu e-mail címre.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villamosmérnök, ;Juttatások:Alap fizetésen túl teljesítmény alapú juttatások., Speciális munkakörülmények:Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás., Speciális követelmények:Erősáramú vagy gyengeáramú villamosmérnök, műszaki felsőfokú OKJ-s végzettség. Jártasság teljesítmény elektronikai ismeretekben és beágyazott rendszerek terén, nyák tervezésében. Jártasság mikroprocesszorok programozásában és "C" programnyelv ismerete., További információ:A meghirdetett állás önálló, felelősségteljes, kreatív munkavégzést igényel.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1168 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 275000.0 HUF mínimo y 350000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TRANSCOMMERS KER.ÉS SZOLG.KFT.

Dirección: 6728 Szeged, Budapesti út 8..

Contacto: Kaszás Anikó

Email: officeReemplazar por una arrobatranscommers.hu

Ver las 213 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos ofertadas.