Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Electricistas de obras > Elektromonter

Elektromonter. Alemania

Empleos de Electricistas de obras en Alemania

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines.

Handwerks- und verwandte Berufe : Elektriker- und Elektroniker : Elektroinstallateure und -mechaniker : Bauelektriker und verwandte Berufe

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykształcenie min. średnie; min. roczne doświadczenie na jako elektryk; montaż, demontaż instalacji elektrycznych, nisko-prądowych; mile widziana znajomość jęz. niemieckiego; uprawnienia SEP, prawo jazdy kat.

B, umiejętność czytania schematów elektrycznych; zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych internetowych i nisko-prądowych, przygotowywanie instalacji do uruchomienia; jedna zmiana; miejsce pracy: Niemcy;Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne- uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B - konieczne; Uprawnienia SEP E - konieczne- inne zawody: Elektromonter instalacji elektrycznych, staż: 1 lat - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Kontakt osobisty w godz.

8:00-15:00, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 7600 (PLN).

Empleador: WENTOPRODUKT JANUSZ POCHOPIN.

Instrucciones para solicitar:

Janusz Pochopin, tel.: 32 331 34 24 w. 21, email: wentoprodukt.pl" rel="nofollow">biurowentoprodukt.pl

Identificador de la vacante:1644StPr/19/2342.

Ver las 970 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines ofertadas.