Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanik - Technik Zkušebny, Elektromechanici Elektrických Zařízení V Dopravních Prostředcích

Vacantes de Mecánicos y ajustadores electricistas en Olomoucký kraj (República Checa)

Elektromechanik - Technik Zkušebny, Elektromechanici Elektrických Zařízení V Dopravních Prostředcích

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň

- Zkoušet a seřizovat ETS do výkonu 1 MW, hlavních vypínačů, stykačů a stykačových rámů, tlumivek a ostatních prvků výzbroje lokomotiv a vozů.

- Ovládat technické a technologické prostředky zkušebny ETS a zkušebny vozů.

- Obsluhovat zdroje zkušebního trolejového vedení.

- Provádět konečné seřízení a provedení napěťových zkoušek vozidel.

- Provádět zkušební jízdy.

- Vystavovat protokoly a pracovat s výpočetní technikou.

- Pracovat dle platných norem a TP.

Požadujeme

- vzdělání: ÚSO nebo SO obor elektro

- vyhlášku 50/1978 Sb.

- vyhlášku 100/1995 Sb.

- čtení výkresů

- práci na PC

- profesní životopis

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání

- náborový příspěvek

- dotované stravování v prostorách společnosti

- příspěvek ve výši 1500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby

- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 900,- Kč měsíčně

- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity formou poukázek Flexi Pass

- příspěvky při významných životních a pracovních výročích

- další zaměstnanecké benefity

- pracovní doba od 6.00 do 14.00

Kontakt:

Bc. Michal Mazánek

E-mail: michal.mazanekskoda.cz

tel.: 583 365 545

Miroslava Švestková

E-mail: skoda.cz" rel="nofollow">miroslava.svestkovaskoda.cz

tel.: 583 365 573

Región: Olomoucký kraj.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24500 mínimo y 27000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Pars nova a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michal Mazánek. Tel.: +420 583 365 545. E-mail: skoda.cz" rel="nofollow">michal.mazanekskoda.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 583 365 545
  • Correo electrónico: michal.mazanekskoda.cz

Identificador de la vacante:15211570750.

Ver las 547 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.