Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanik - Ranní Směna, Elektromechanici Elektrických Zařízení V Dopravních Prostředcích

Elektromechanik - ranní směna, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa (Plzeňský kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Elektromechanika

Pozice vhodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektrotechnických oborů.

Požadujeme:

- vyučení v elektrotechnickém oboru

- praxe pouze výhodou

- orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

- Práci na HPP ve stabilním podniku

- dlouhodobá spolupráce

- možnost záloh

- ubytování v centru Plzně zajištěno

- možnost dobrovolných přesčasů

Plat:  až 170,-/ hod. dle pracovního zařazení

Nástup dle dohody.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : pracemarkmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum ( naproti recepci) .

Región: Plzeňský kraj.

Ver 78 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 26000 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Markmont, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Valenzová. Tel.: +420 777 573 051. E-mail: markmont.eu" rel="nofollow">pracemarkmont.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 573 051
  • Correo electrónico: pracemarkmont.eu

Identificador de la vacante:16673950704.

Ver las 448 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.