Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Elektromechanik, Provozní Elektromechanici

Elektromechanik, Provozní elektromechanici. Hlavní město Praha

Vacante de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Praha

kontakt: Karel Pirk, tel.: 739 539 131

Kongresové centrum Praha, a.s. si drží v oblasti kongresového průmyslu v Praze výsadní postavení.  Staňte se součástí profesionálního týmu a podpořte nás v naší snaze být nejlepší. Pomozte nám stát se atraktivním partnerem pro organizátory všech druhů kongresů, konferencí, výstav a setkání na všech úrovních.

Pro doplnění technických profesí hledáme vhodného uchazeče na hlavní pracovní poměr na pozici

ELEKTROMECHANIK

Co požadujeme:

-    vyučení v oboru elektro - silnoproud

-       platná vyhláška 50, § 6

-       směnný provoz

-    schopnost práce ve výškách

-    pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost

-       samostatnost i schopnost týmové práce

Co nabízíme:

-    zázemí stabilní a silné společnosti

-    5 týdnů dovolené, 3 sick day

-    stravování s příspěvkem zaměstnavatele

-    možnost parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny

Nástup: ihned

Bližší informace: Karel Pirk, tel.: 739 539 131

Životopisy posílejte na e-mailovou adresu:  petra.komarkovapraguecc.cz

Región: Hlavní město Praha.

Ver 619 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 28500 (CZK mensual).

Empleador: Kongresové centrum Praha, a.s..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. -.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:14045770721.

Ver las 567 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.